Labirynt
Labirynt.png
Labirynt, a w nim Kretes

Położenie:

Droga do Pokopane, na farmę batatów, na Zaginiony Ląd i do szczurzego więzienia

Występuje w:

RIMS

Mieszkają tam:

Świecące chrabąszcze

Labirynt - jedna z lokacji w Przygodach Reksia. Jest miejscem minigry w nielimitowanej wersji Miasta SeKretów. Występuje w grze 4 razy. Jest jedynym Labiryntem w Drugiej Serii Przygód Reksia.

Informacje[edytuj | edytuj kod]

  • Celem łamigłówki jest dotarcie do wyjścia z kilkupiętrowej plątaniny tuneli, unikając jednocześnie nieprzyjemnych spotkań ze świecącymi chrabąszczami.
  • Na wyższe piętra można wspiąć się po drabinie, natomiast zejść niżej można po prostu poprzez wskoczenie w dziurę łączącą piętra lub również skorzystanie z drabiny. *Niektóre części labirynu są zawalone, więc trzeba znaleźć łopatę i przekopać się przez blokadę.
  • Z powodu narzekań userów, minigra nie wystąpiła w RiMS:LE.

Sterowanie[edytuj | edytuj kod]

W labiryncie sterujemy Reksiem lub Kretesem za pomocą strzałek. Naciskając spację, uaktywniamy widok z lotu ptaka, puszczając klawisz, wracamy do normalnego widoku (znad głowy bohatera). Nie możemy jednak poruszać się patrząc z góry.

Alternatywne przejście[edytuj | edytuj kod]

W przypadku, gdy nie radzimy sobie z labiryntem, możemy po prostu kliknąć mapę znajdującą się w lewym górnym rogu planszy (zob. obrazek). Po potwierdzeniu, labirynt zostanie ominięty.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.