FANDOM


Zaginiony Ląd - jedna z trzech lokacji położonych poza Pokopane, które gracz odwiedza w RIMS (pozostałe dwie to Piwnica Kretesa i Kraina Szczurów).
Screen1-1-

Komnata Lukrecji w Zaginionym Lądzie.

Pragad

Oto Pragad.

Ogólne InformacjeEdytuj

Zaginiony Ląd to miejsce które leży pod miastem Pokopane. Leży tu wioska, którą władała Lukrecja - synka Króla Plastra. Zaginiony Ląd jest raczej w większości opuszczonym miejscem. Istnieje tu wiele dziwnych i ciekawych gatunków roślin. Jednym z nich są drzewa balonowe. W Zaginionym Lądzie żyje potężny gad Pragad. Mieszkańcy muszą regularnie go dokarmiać by ich nie zjadł. Zaginiony Ląd pojawił się w grze RIMS(LE).

Zaginiony Ląd - Przed Rewolucją Miasta Pokopane Edytuj

O Zaginionym Lądzie wiemy tyle, że mieszkała tam Królewna Lukrecja. Lukrecja i inni zamieszkali tam dopiero po Rewolucji w Królestwie Batatowym. Nie wiadomo nic o sytuacji tego miejsca z czasów poprzedzających Rewolucję.

Zaginiony Ląd - Po Rewolucji Miasta PokopaneEdytuj

Królewna Lukrecja po obaleniu przez krety uciekła do Zaginionego Lądu. Została władczynią wioski w której zamieszkała. Od tej pory Zaginiony Ląd miał więcej mieszkańców. Bądź co bądź potem gdy Reksio i Kretes obalili Burmistrza wszyscy mieszkańcy wrócili do domu. Nie wiadomo co działo się z tą lokacją później.

Mieszkańcy Zaginionego LąduEdytuj

  • Inne Krety (widać je przy ataku na burmistrza; byłe)

Lokalizaje w Zaginionym LądzieEdytuj

  • Wysypisko w Zaginionym Lądzie
  • Siedziba Księżniczki
  • Grota Manuela

CiekawostkiEdytuj

  • Z miasta Pokopane do Zaginionego Lądu można dostać się tylko z zzsypu na Wysypisku.
  • Jest tu wiele roślinnośći czego rzadko było w Pokopanym
  • Po raz pierwszy w RIMS(LE) pojawił się Kogut Wynalazca i chciał zabrać Reksia do domu, ale ten się nie zgodził, bo musiał ratować miasto.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.